Image Alt

Ferforje Bahçe Korkuluğu

Ferforje Bahçe Korkulukları: Ferforje bahçe korkuluk modelleri, ferforje bahçe korkuluk fiyatları, ferforje korkuluk örnekleri için  web sitemizi takip edebilir +90 216 3140837 nolu telefondan arayabilir yada İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ferforje Bahçe Korkuluk Modelleri: Web sitemiz,  ferforje bahçe korkuluk modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje bahçe korkuluk çalışmalarını içermektedir.
Ferforje Bahçe Korkuluk Fiyatları; Tasarım ve imalat sürecinin sorunsuz ilerlemesi en uygun model, tarz ve fiyat çalışmasının yapılabilmesi için siz kıymetli müşterilerimizi atölyemizde bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz. Ferforje bahçe korkuluğu gibi dekoratif unsurların yapınıza katacağı artı değer tartışmasızdır.
Ferforje Bahçe Korkuluk Örnekleri: Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje bahçe korkuluk örneği ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır
Ferforje Bahçe Korkuluk Projeleri: Apartman, villa, otel, iş merkezi projelerinizde ferforje veya her türlü metal bahçe korkuluğu tasarım, danışmanlık ve uygulama ihtiyaçlarınız çözümü için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

Ferforje Bahçe Korkuluğu Nedir? Ferforje bahçe korkulukları, gösterişli ve süslü bir karakter taşıyan bezemeleriyle,  organik ve kıvrımlı formlardan daha basit olanlara kadar geniş bir çeşitlilik gösterir. Dekoratif kıvrımlar ferforje bahçe korkuluklarında hareketli ve zarif formlar oluşturur.  Duvar üstü korkuluk modelleri, aynı zamanda    dönemin süsleme zevkini ve özelliklerini de yansıtan örneklerdir. Örtücü ve koruyucu işlevi olan demir parmaklıklar ve madeni şebekeler, peyzaj mimarisinde dekoratif bir unsur olarak  her dönem tercih edilmiştir.

Bahçelerin düzenlemesi, bölgenin geleneksel figürlerine ve mekân sahibinin sosyo-ekonomik durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genel olarak yapısal bahçe elemanları; ferforje oturma birimleri, bahçe duvarları, ferforje bahçe korkulukları, ferforje bahçe kapıları, ferforje merdivenler, ferforje gazebo, vb. şeklinde özetlenebilir. Bahçelerde bulunan ferforje kameriyeler, adeta göz alıcı bir köşk gibidir. Yolların, havuzların, setlerin, bahçe kenarları ferforje demir, korkuluk ve parmaklıklarla çevrilidir.

  • ferforje bahçe korkuluğu
  • ferforje bahçe korkulukları
  • ferforje duvar üstü korkuluklar
  • demir çevre korkuluğu
  • ferforje merdiven korkuluk modelleri
  • ferforje merdiven korkuluk fiyatları
Bahçe Korkuluğu

Ferforje Bahçe Korkuluğu Modelleri

Açılış: Pzt – Cmt: 08:00 – 19:00, Paz: kapalı

Adres : Esenkent mahallesi Baraj Yolu Arzu Sokak No: 45/A Dudullu/ İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 (0532) 613 1780
E-Mail : bilgi@savfer.com
Web : www.savfer.com