Ferforje Balkon Korkuluğu

Web sitemiz, firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje balkon korkuluk görsellerini içermektedir.

ferforje balkon korkulukları

ferforje balkon korkulukları: Sıcak demirci ustaları birçok yapının ferforje balkon korkuluklarında sanatkârlıklarını sergileme imkânı bulmuştur. Sıkça karşılaştığımız anıtsal değere sahip tarihi yapılar ve lüks malikane ve villaların ferforje balkon korkulukları dövme demirden imal edilmiştir. ferforje Balkon korkulukları Türk-Barok üslubunun özellikleriyle yaygınlaşarak cepheleri hareketlendirmiş ve zenginleştirmiştir.

ferforje balkon korkuluğu

Ferforje Balkon korkuluğu: Korkulukların, güvenlik ve estetik amacıyla kullanıldığı diğer bir alan ise balkonlardır. Ferforje balkon korkuluğuna dayanma, abanma ve düşmelere karşı yüksekliklerinin 95 cm ile 105 cm, dikey çubukların arası 11,5 ila 13 cm civarında olmalıdır. özellikle çocukların parmaklığa tırmanmasını önlemek gayesi ile basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır.

nerede ferforje balkon korkuluğu yaptırabilirim

Savfer metal sanat atölyesi ferforje balkon korkuluğu projelerinizde en ideal çözüm ortağınızdır. 40 yılı aşkın meslek yaşantımızda Yurtiçinde, Yurt dışında bir çok prestijli projede sayısız ferforje balkon korkuluklarının tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik. Ferforje balkon korkuluk ihtiyaçlarınız web sitemizi takip edebilir, telefonla arayabilir yada İstanbul Ümraniye deki atölyemizi ziyaret edebilirsiniz

ferforje balkon korkuluğunda model seçenekleri var mıdır

Sade, modern, klasik, art deco, art nouveau gibi pek çok tarz ve model seçeneği mevcuttur. Biz, ferforje balkon korkuluklarının görkemli süslemelerini ocak işi de denilen sıcak dövme tekniği ile üretiriz. Tecrübeli ustalarımız, elde veya özel aparatlar kullanarak geometrik desenleri, s-c kıvrımlı formları, stilize edilmiş yaprakları sizin için tek tek şekillendirir.

Ferforje balkon korkuluğu çeşitleri nelerdir

  • Ferforje balkon korkuluğu,
  • teras korkuluğu,
  • fransız balkon korkulukları vb gibi de tanımlanır.

web sitemizdeki görseller kime ait

Web sitemiz, firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz balkon korkuluğu görsellerini içermektedir.

Ferforje balkon korkuluğu Fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim:

ferforje balkon korkuluk fiyatının belirleyen unsurlar müşterinin özel talepleri ve hassasiyeti, kullanılan malzeme, model, tarz ve harcanan mesaidir. Telefonla bir fotoğraf üzerinden fiyat belirlemek doğru bir yöntem değildir. Ancak, siz kıymetli müşterilerimizi bir fincan kahve eşliğine atölyemizde ağırlamak gerçekçi bir fiyat çalışması yapmaya ve makul oranda buluşmaya yeterli olacaktır.

Savfer Metal Sanat Atölyesi