Image Alt

Ferforje Balkon Korkuluğu

Ferforje Balkon Korkuluğu: Ferforje balkon korkuluk modelleri, ferforje balkon korkuluk fiyatları, ferforje Fransız balkon korkuluğu modelleri, ferforje balkon korkulukları örnekleri için web sitemizi takip edebilir +90 216 3140837 nolu telefondan arayabilir yada İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri: Web sitemiz, ferforje balkon korkuluk modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje balkon korkuluk çalışmalarını içermektedir.
Ferforje Balkon Korkuluk Fiyatları: Tasarım ve imalat sürecinin sorunsuz ilerlemesi en uygun model, tarz ve fiyat çalışmasının yapılabilmesi için kıymetli müşterilerimizi atölyemizde bir fincan kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Ferforje balkon korkuluklar, ferforje teras korkuluğu ve ferforje Fransız balkon korkuluğu gibi dekoratif unsurların yapınıza katacağı artı değer tartışmasızdır.
Ferforje Balkon Korkuluk Örnekleri: Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje balkon korkuluk örneği ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır.
Ferforje Balkon Korkuluğu Nedir? Ferforje balkon korkulukları ve özellikle Fransız balkon korkuluk modelleri, cephe mimarisinin en zengin seçenekler içeren parçalarıdır. Ferforje balkon korkulukları, çiçek, yaprak gibi bitkisel desenleri ve  s-c kıvrımlı motifleri çekiçle biçimlendirilmesinden sonra  birbirine perçinlenmesiyle demir işçiliğinin eşsiz kompozisyonlarını oluştururlar. Sıcak demirci ustaları birçok yapının ferforje balkon korkuluklarında sanatkârlıklarını sergileme imkânı bulmuştur. Sıkça karşılaştığımız anıtsal değere sahip tarihi yapıların ferforje balkon korkuluklarının bir kısmı dövme demirden, bir kısmı ise dökme demirden imal edilmiştir. Balkon korkulukları Türk-Barok üslubunun özellikleriyle yaygınlaşarak cepheleri hareketlendirmiş ve zenginleştirmiştir.

Ferforje Balkon korkuluğu: Ferforje Korkuluklarının, güvenlik ve estetik amacıyla kullanıldığı diğer bir alan ise balkonlardır. Balkonlardaki ferforje korkuluklarına dayanma, abanma ve düşmelere karşı yüksekliklerinin 95 cm ile 105 cm, dikey çubukların arası 11,5 ila 13 cm civarında olmalıdır. Ferforje Balkon korkulukları özellikle çocukların parmaklığa tırmanmasını önlemek gayesi ile basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır.

  • ferforje balkon korkuluğu
  • ferforje balkon korkulukları
  • ferforje fransız balkon korkuluğu
  • balkon demiri modelleri
  • balkon demiri fiyatları
  • ferforje balkon korkuluk modelleri
  • ferforje balkon korkuluk fiyatları
Balkon Korkuluğu

Ferforje Balkon Korkuluğu Modelleri

Açılış: Pzt – Cmt: 08:00 – 19:00, Paz: kapalı

Adres : Esenkent mahallesi Baraj Yolu Arzu Sokak No: 45/A Dudullu/ İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 (0532) 613 1780
E-Mail : bilgi@savfer.com
Web : www.savfer.com