Ferforje Bina Giriş Kapısı

Web sitemiz, firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı ferforje bina giriş kapısı modelleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje bina kapısına ait görselleri içermektedir.

Ferforje bina kapı fiyatları
Demir Kapı modelleri Motifleri
Demir dış kapı fiyatları
Düz demir kapı modelleri
Ferforje kapı modelleri
Ferforje bina Giriş Kapısı
Ferforje Kapı Fiyatları
Ferforje apartman kapısı

ferforje bina kapısı 5

Ferforje Bina Giriş Kapısı

Ferforje Kapı çeşitleri nelerdir

Ferforje bina kapıları uygulanacağı yapı ile de tanımlanır. Bunlar;

Bina kapıları

Apartman kapıları

Villa kapıları

Garaj kapıları

Balkon kapıları vb

Ferforje apartman kapısı

Ferforje Bina Kapısı Fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim? ferforje bina , villa veya apartman vb kapılarının fiyatının belirleyen unsurlar müşterinin özel talepleri ve hassasiyeti, kullanılan malzeme, model, tarz ve harcanan mesaidir. Telefonla bir fotoğraf üzerinden fiyat belirlemek doğru bir yöntem değildir. Ancak, siz kıymetli müşterilerimizi bir fincan kahve eşliğine atölyemizde ağırlamak gerçekçi bir fiyat çalışması yapmaya ve makul oranda buluşmaya yeterli olacaktır.

ferforje bina kapısı

Ferforje bina kapısı; Kapı, yapıda güçlü bir mimari pozisyona sahiptir. Ferforje bina giriş kapıları yapının kimliği ve mimarinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Kapının cephe üzerindeki konumu, boyutları, biçim ve üslubu, bezemeleri yapıyı doğrudan etkilemektedir.

ferforje bina kapısı 16

ferforje bina kapısı fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız

Ferforje bina kapı fiyatları
Demir Kapı modelleri Motifleri
Demir dış kapı fiyatları
Düz demir kapı modelleri
Ferforje kapı modelleri
Ferforje bina Giriş Kapısı
Ferforje Kapı Fiyatları
Ferforje apartman kapısı

ferforje bina kapısı 22

ferforje bina giriş kapısı

Web sitemiz, bina giriş kapısı ferforje modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje kapı çalışmalarını içermektedir.

Ferforje bina kapısı projeleriniz için Savfer metal sanat atölyesi ideal çözüm ortağınızdır

Savfer metal sanat atölyesi ferforje bina giriş kapısı projelerinizde en ideal çözüm ortağınızdır. Ferforje bina kapısı ihtiyaçlarınızı web sitemizi takip edebilir, telefonla arayabilir ya da İstanbul Ümraniye deki atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. 40 yılı aşkın meslek yaşantımızda Yurtiçinde, Yurt dışında bir çok prestijli projede sayısız ferforje bina , villa,apartman kapısının tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik.

ferforje bina kapısı 28

ferforje villa kapısı modelleri

ferforje bina kapılarında model seçenekleri var mıdır?

Sade, modern, klasik, art deco, art nouveau gibi pek çok tarz ve model seçeneği mevcuttur. Biz, ferforje bina kapılarını görkemli süslemelerini ocak işi de denilen sıcak dövme tekniği ile üretiriz. Tecrübeli ustalarımız, elde veya özel aparatlar kullanarak geometrik desenleri, s-c kıvrımlı formları, stilize edilmiş yaprakları sizin için tek tek şekillendirir.

ferforje bina kapısı 34

ferforje bina kapısı görselleri

bina kapılarının tamamlayıcı unsurları nelerdir?

Bina kapılarının tamamlayıcı unsurlarının başında kapı kolları ve kilit mekanizmaları ya da çeşitli armalar gelir. Bazı Kapıların iki yanında, kapının tarzına uygun motifleriyle, üzerinde fenerler bulunan süslü sütunlar bulunur. Bazı kapılarda ise dekoratif bir sundurma veya kapı tacı da bulunabilir.

web sitesindeki görseller kime ait

Ferforje bina kapıları, süsleme özellikleriyle de devrin sosyal, ekonomik ve kültürel anlayışlarına ışık tutmakta, yaşayanların inanışlarını, geleneklerini, zevk ve karakterlerini de yansıtmaktadır. Yöresel motifler ahşap kapılardaki gibi demir kapılar üzerinde de görülmektedir. Demir kapı kanatları üzerindeki süslemelerde; sarmal, kıvrım dizileri, halkalar, çiçek motifleri veya çeşitli geometrik formlardan oluşur. Ahşap kapılarda da zengin demir süslemeler görmek mümkündür..

ferforje bina kapısı 40

ferforje apartman kapısı modelleri

Villa ve Apartman kapıları : Apartman dış kapısı çift kanatlı ahşap, çelik veya hafif metal profillerden yapılır. Gün ışığından yararlanmak için camlı ve güvenli olmaları bakımından da demir parmaklık kullanılır. Ancak çift kanatlı kapılarda, kullanılmayan kanadın sabit durabilmesi için arka, alt ve üstten sürgüler konulur. Kapı kanatları üzerine monte edilen kapı tokmakları, kapı halkaları zengin bir çeşitlilik gösterir. sarmal, kıvrım dizileri, halkalar, çiçek motifleri veya çeşitli geometrik formlar görülmektedir.

.

Ferforje bina kapıları, süsleme özellikleriyle de devrin sosyal, ekonomik ve kültürel anlayışlarına ışık tutmakta, yaşayanların inanışlarını, geleneklerini, zevk ve karakterlerini de yansıtmaktadır. Yöresel motifler ahşap kapılardaki gibi demir kapılar üzerinde de görülmektedir. Demir kapı kanatları üzerindeki süslemelerde; sarmal, kıvrım dizileri, halkalar, çiçek motifleri veya çeşitli geometrik formlardan oluşur. Ahşap kapılarda da zengin demir süslemeler görmek mümkündür.

ferforje bina kapısı modelleri

http://www.savfer.com