Image Alt

Ferforje Bina Giriş Kapısı

Ferforje Bina Giriş Kapısı:

Ferforje bina kapısı ihtiyacınızı karşılamak üzere özgün modeller tasarlıyoruz . Uygun fiyat seçenekleri ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli üretim prensiplerinden taviz vermeden  sektörün lider ferforje bina giriş kapısı üreticisi olarak  işimizi severek yapıyoruz.

Ferforje bina, apartman, villa kapısı gibi projelerinizde firmamızın deneyimlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Firmamız,  uzman kadro ve sektördeki yarım asırlık deneyimi ile  birbirinden farklı tarz ve çeşitli fiyat seçenekleriyle ferforje bina giriş kapıları üretimleri gerçekleştirmektedir.  Ferforje sektörünün lider firması olan işletmemiz müşterileri arasında sizleri de görmekten  onur duyacaktır

Üstün sanatsal nitelikli. kaliteli ve bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle ferforje bina kapılarına  sahip olmak isterseniz tasarım ekibimiz ve üretim personellerimiz tarafından sizler için özel olarak hazırlanmış ferforje bina giriş kapısı modellerimizden bazıları web sitemizde referanslarımız arasında bulunmaktadır.. Web sitemiz, ferforje bina giriş kapısı modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje bina giriş kapısı çalışmalarını içermektedir.
40 yılı aşkın meslek yaşantımızda; Yurtiçinde, Yurt dışında  birçok projede ferforje bina giriş kapılarının tasarımını, imalatını ve montajını gerçekleştirdik. Apartman, villa, otel, iş merkezi vb  ihtiyaçlarınızın çözümü için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

Ferforje bina giriş kapısı nedir? . Girişi olmadan bir mekâna girilemeyeceği düşünülürse, mimari oluşumda ihtiyaç duyulan ve düşünülen ilk unsurlardan biri kapı  olmuştur. Kapı, yapıda güçlü bir mimari pozisyona sahiptir; yapının kimliği ve mimarinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Kapının cephe üzerindeki konumu, boyutları, biçim ve üslubu, bezemeleri  yapıyı doğrudan etkilemektedir.

: Dış cephelerde yer edinen ferforje süslemeler, pencere ve kapılar, sundurma ve kapı üstü markizler işçilik yöntemleri, imalat detayları açısından bir birine benzemektedir, Geleneksel  motifler ahşap kapılarda olduğu kadar demir kapılar üzerinde de görülmektedir. Ferforje bina kapılarının üzerindeki süslemelerde genel olarak; sarmal, kıvrım dizileri, halkalar, çiçek motifleri ve çeşitli geometrik formlar görülmektedir. Ahşap kapılarda da zengin demir süslemeler görmek mümkündür.

  • ferforje bina kapısı
  • ferforje bina kapıları
  • ferforje bina giriş kapısı
  • ferforje bina giriş kapıları
  • ferforje apartman kapısı
  • ferforje apartman kapıları
  • demir bina kapı modelleri
  • dekoratif demir kapılar
  • bina kapısı modelleri
  • apartman kapısı fiyatları
Bina Giriş Kapısı

Ferforje Bina Kapısı Modelleri

Açılış: Pzt – Cmt: 08:00 – 19:00, Paz: kapalı

Adres : Esenkent mahallesi Baraj Yolu Arzu Sokak No: 45/A Dudullu/ İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 (0532) 613 1780
E-Mail : bilgi@savfer.com
Web : www.savfer.com