Ferforje Pencere Korkuluğu

Ferforje Pencere Korkuluğu pencerelerin önüne konulmak suretiyle düşmelere karşı güvenliği sağlayan ve estetik amaçlı kullanılan parmaklıklardan biri de pencere parmaklıklarıdır.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Web sitemiz, el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğumuz bazı pencere korkuluklarını ve örnek teşkil etmesi bakımından yurt dışında yapılmış bazı ferforje görsellerini içermektedir.

Ferforje Pencere Korkuluğu Nedir?
Yapıları aydınlatmak, havalandırmak amacıyla “açıklık” olarak tanımlanan pencerelere güvenlik amaçlı olarak ferforje korkuluklarla kapatılmaktadır. Ancak ferforje pencerelerde cepheyi şekillendirmek ve güzel bir görünüm kazandırmak için de kullanılır.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Ferforje Pencere korkuluk Fiyatları, Ferforje pencere KORKULUK modelleri, PENCERE KORKULUKLARI Fiyatları, Pencere korkuluk Malzemeleri, Demir pencere korkuluk Fiyatları, Demir korkuluk Fiyatları, Fransız Pencere Korkuluk Modelleri

Ferforje Pencere korkuluklarında model seçenekleri
Pencere korkulukları, yaygın olarak dövme demirden yapılmıştır . Çiçek ve saksılara alan kazandırmak amacıyla bombeli de denilen cumba korkuluklar en çok tercih edilen modellerdendir

Ancak ferforje pencere korkuluğu, dövülerek biçimlendirilen demir parçaları, yatay ve dikey çubukları birbirine halkalarla birleştirilmiş düz ve sade modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır.

Ferforje Pencere Korkuluk Fiyatları:

Ferforje pencere korkuluk fiyatını belirleyen unsurlar müşterinin özel talepleri ve hassasiyeti, kullanılan malzeme, model, tarz ve harcanan mesaidir. Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje pencere korkuluk modeli ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır.

Ümraniye / Baraj Yolu atölyemizi ziyaret ederek ya da +90 (532) 613 17 80 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.

Merdiven korkuluk modellerimize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

Firmamıza ait diğer web sitemize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz