Ferforje Pencere Korkuluğu

Pencerelerin önüne konulmak suretiyle düşmelere karşı güvenliği sağlayan ve estetik amaçlı kullanılan parmaklıklardan biri de pencere parmaklıklarıdır.

Ferforje Pencere Korkuluğu

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Ferforje Pencere Korkulukları,

Ferforje pencere korkuluk modelleri,

Pencere korkuluk fiyatları,

Ferforje bombeli korkuluk,

Web sitemiz, el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğumuz bazı pencere korkuluklarını ve örnek teşkil etmesi bakımından yurt dışında yapılmış bazı ferforje görsellerini içermektedir.

Ferforje Pencere Korkuluğu Nedir?
Yapıları aydınlatmak, havalandırmak
amacıyla “açıklık” olarak tanımlanan pencerelere güvenlik amaçlı olarak ferforje korkuluklarla kapatılmaktadır. Ancak ferforje pencerelerde cepheyi şekillendirmek ve güzel bir görünüm kazandırmak için de kullanılır.

Pencere korkuluklarında model seçenekleri

Pencere korkulukları, yaygın olarak dövme demirden yapılmıştır . Çiçek ve saksılara alan kazandırmak amacıyla bombeli de denilen cumba korkuluklar en çok tercih edilen modellerdendir

Ancak ferforje pencere korkuluğu, dövülerek biçimlendirilen demir parçaları, yatay ve dikey çubukları birbirine halkalarla birleştirilmiş düz ve sade modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır.

Ferforje Pencere Korkuluk Fiyatları:

Ferforje pencere korkuluk fiyatını belirleyen unsurlar müşterinin özel talepleri ve hassasiyeti, kullanılan malzeme, model, tarz ve harcanan mesaidir. Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje pencere korkuluk modeli ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır

 

 

 merdiven korkuluk modellerimize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz 

Firmamıza ait diğer web sitemize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

ferforje pencere korkuluğu

ferforje pencere korkuluk modelleri

ferforje pencere korkuluk fiyatları