Ferforje Sundurma

ferforje sundurmalar

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

 

Ferforje Sundurma,

Ferforje sundurma modelleri,

Ferforje sundurma fiyatları

Dekoratif demir işlerinin, bahçe, balkon, merdiven, pencere parmaklığının dışında , kapı üstü sundurma, saçak ve markiz gibi çeşitli uygulama şekilleri de mevcuttur.

Üretimi kolaylaştıran teknik gelişmeler demir süslemeciliğinin de önünü açmıştır. Kapı üzerindeki ferforje saçak, ferforje sundurma, kameriye ve gazebolar  gösterişli ve güçlü bir karakter taşıyan bezemeleriyle, daha basit ve sade olanlara kadar geniş bir çeşitlilik gösterir.

Ferforje kanopi

Sıcak demirin çekiçle dövülmesiyle çeşitli bitkisel motiflerden oluşan bezemeler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte formlarında ve tarzında değişiklikler göstermiştir.  Ferforje kanopiler bir yandan geleneksel klasik motifler, bir yandan da yeni motifler ve biçimlendirmeler kullanılmaya devam edilmiştir.

Ferforje Sundurma Modelleri

Web sitemiz,  firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu çalışmaları ve örnek teşkil etmesi bakımından yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip  bazı eşsiz ferforje sundurma görsellerini içermektedir.

Ferforje Sundurma Fiyatları

Ferforje sundurma fiyatları hakkında bilgi almak için, www.savfer.com adlı web sitemizi takip edebilir +90 216 3140837 nolu telefondan arayabilir yada İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ferforje Pergole

Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje pergole örneği ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır.


Ferforje Mobilyalarımızı incelemek için linke tıklayınız

Firmamıza ait diğer web sitemize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz http://www.temirci.com

 

Ferforje Sundurma, bina cephelerinde kapı girişini yağmur ve güneş koruyan küçük çatılardır.. Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi demir payandalarla desteklenebilir . Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.