Image Alt

Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

Savfer Metal Sanat Atölyesi, mimarinin en önemli malzemelerinden biri olan demir ve metal işleme alanında hizmet vermek amacıyla 1978 yılında kurulmuştur.

Savfer Metal Sanat Atölyesi, iş’ten zanaat’a, zanaat’ten  sanatsal çalışmalara kadar demir ve metalin kullanıldığı her alanda faaliyet göstermektedir.

Bizi sektörde tercih edilir kılan en önemli farkımız, metal işlemeciliğinin dövme, dökme ve talaşlı imalat gibi işleme yöntemlerini, teknik bilgi ve deneyimimizle birleştirerek, tasarımdan uygulama süreçlerine kadar çözüm odaklı yaklaşımımızdır.
Şirketimiz, hızlı, profesyonel ve yaratıcı ekibiyle, geleneksel el işçiliği üretim yöntemlerinin yanı sıra, seri üretim kapasitesiyle sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da bir çok prestijli projede tercih edilmiştir.
Başarılı çalışmalarıyla seçkin tasarımcı, mimar ve inşaat firmalarının çözüm ortağı olan şirketimiz, Türk demirciliği ve Türk sanatkârlığının dünyaya tanıtılmasına da önemli katkılar sağlamaktadır.
İşten zanaata, zanaattan sanat seviyesine taşıdığımız çalışmalarımızla 2012 yılından itibaren İnternational Artist Blacksmith organizasyonlarına davet edilmiş, bu kapsamda düzenlenen festival ve yarışmalarda çalışmalarıyla pek çok ödüle layık görülmüştür.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde birbirinden farklı birçok fiyatlandırma stratejisi uygulanmaktadır. Mesleğimizin yapısı gereği, farklı ürünlere ve farklı hassasiyetlere sahip çalışmalar için sabit bir fiyatlandırma stratejisi uygulamak mümkün olmamaktadır. Talep ettiğimiz fiyat, işçiliğimizin hassasiyeti ve sunduğumuz hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır.
Müşterimizi yeterince tanıma şansına sahip olduğumuzda önceliklerini, hassasiyetlerini, zevkini, tarzını ve projeye ait detayları daha iyi anlayarak, ürünlerimiz ve müşterimiz için en uygun fiyatı belirleme imkanına sahip oluruz.
Hem bizim hem de siz kıymetli müşterilerimiz açısından tasarım ve imalat sürecinin sorunsuz ilerlemesi ve en uygun model, tarz ve fiyat çalışmasının yapılabilmesi için atölyemizi ziyaret etmeniz en sağlıklısı olacaktır. Fiyat çalışması yaparken kendimizi müşterimizin yerine koyarak benim için en makul fiyat ne olurdu sorusunu kendimize daima sorarak, malzeme, işin toplam hacmi, harcanan toplam süre, montaj yerindeki çalışma koşulları ve piyasa şartlarını da dikkate alarak makul bir rakam üzerinde anlaşmaya ve hizmet sunmaya azami özen gösteriyoruz.
Şehir ve ülke dışına yaptığımız çalışmaların montajı için ulaşım, konaklama ve yeme içme giderlerine ek olarak montaj ekibi için günlük standart çalışma ücretini ilave ediyoruz.
Kaba iş olarak tabir edilen tonajlı işler ile ilgili olarak Bayındırlık Bakanlığı’nın iş tanımına uygun o yıl için belirlediği rayiç bedel üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz.

Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü,
Çankaya Köşkü,
Beylerbeyi Sarayı,
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,
Çırağan Sarayı,
Hattat Villaları,
Kemer Country,
Alkent 2000,
Göl Malikâneleri,
Pelikan Hill,
Toskana vadisi,
Beykoz Konakları,
Acarkent villaları,
Çamlıca Konakları,
Mesa Konakları,
Zekeriyaköy Konakları,
Aqua city, Hilton Oteli,
Eresin Oteli,
CVK Park Bosphorus Hotel,
Şişli Raddison Blue Otel,
Renata Boutique Hotel

Rusya’da Cami,
Türkmenistan’da Türkmenbaşı Sarayı,
Türkmenbaşı Konukevi,
Kazakistan’da, Malikâne ve sergi salonu
Azerbaycan’da, Otel ve Malikâne
Abu Dabi’de Türk Büyükelçiliği,
Tacikistan’da Otel,
Libya’da Otel ve üniversite,
KKTC’de Malikâne ve Casino,
Erbil’de malikâne projelerinde

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enimad minim veniam quis nostrud exerci tation ullamco

Isabel Tillman
Visitor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enimad minim veniam quis nostrud exerci tation ullamco

Isabel Tillman
Visitor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enimad minim veniam quis nostrud exerci tation ullamco

Isabel Tillman
Visitor
Neler Yapıyoruz

Hizmet Alanlarımız

Ferforje Nedir... “Ferforje”, demiri ısıtıp çekiçleyerek çeşitli araç-gereçlerle şekillendirerek işleme tekniğidir. Bu yöntemle demir, bir fırında çok yüksek sıcaklığa erişinceye kadar ısıtılır ve bir örs üzerinde çekiçle dövülerek işlenir. Ulaşılan sıcaklık seviyesine “Tav” denir.

Ferforje Korkuluklar
Ferforje Merdiven Korkulukları,
Ferforje Bahçe Korkulukları,
Ferforje Balkon Korkulukları,
Ferforje Pencere Korkulukları
Ferforje Kapılar
Ferforje Garaj Kapıları,
Ferforje Bahçe Kapıları,
Ferforje Bina Giriş Kapıları,
Ferforje Apartman Kapıları,

Metal Mobilya,
Ferforje Yatak Başı,
Ferforje Masa
Ferforje Sehpa,
Ferforje Ayna,
Ferforje Dresuar,
Ferforje Raf,
Ferforje Sandalye,

Ferforje Avize,
Ferforje Lambader,
Ferforje Aplik,
Ferforje Şamdan,
Ferforje Bahçe mobilyaları,
Ferforje Oturma Gurupları
Ferforje Raylı Kapılar,
Ferforje Kanatlı Kapılar
Ferforje Sundurma
Ferforje Kanopi,

Ferforje Markiz,
Ferforje Saçak,
Ferforje Kamelya,
Ferforje Gazebo
Ferforje Pergola

Açılış: Pzt – Cmt: 08:00 – 19:00, Paz: kapalı

Adres : Esenkent mahallesi Baraj Yolu Arzu Sokak No: 45/A Dudullu/ İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 (0532) 613 1780
E-Mail : bilgi@savfer.com
Web : www.savfer.com