Hakkımızda

Hakkımızda

Savfer Metal Sanat Atölyesi, mimarinin en önemli malzemelerinden biri olan demir ve metal işleme alanında hizmet vermek amacıyla 1978 yılında kurulmuştur. İş’ten zanaat’a, zanaat’ten  sanatsal çalışmalara kadar demir ve metalin kullanıldığı her alanda faaliyet göstermektedir.

Bizi sektörde tercih edilir kılan en önemli farkımız, metal işlemeciliğinin dövme, dökme ve talaşlı imalat gibi işleme yöntemlerini, teknik bilgi ve deneyimimizle birleştirerek, tasarımdan uygulama süreçlerine kadar çözüm odaklı yaklaşımımızdır.
Şirketimiz, hızlı, profesyonel ve yaratıcı ekibiyle, geleneksel el işçiliği üretim yöntemlerinin yanı sıra, seri üretim kapasitesiyle sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da bir çok prestijli projede tercih edilmiştir.
Başarılı çalışmalarıyla seçkin tasarımcı, mimar ve inşaat firmalarının çözüm ortağı olan şirketimiz, Türk demirciliği ve Türk sanatkârlığının dünyaya tanıtılmasına da önemli katkılar sağlamaktadır.
İşten zanaata, zanaattan sanat seviyesine taşıdığımız çalışmalarımızla 2012 yılından itibaren İnternational Artist Blacksmith organizasyonlarına davet edilmiş, bu kapsamda düzenlenen festival ve yarışmalarda çalışmalarıyla pek çok ödüle layık görülmüştür.

Referanslarımız

Yurtiçinde;  Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü, Çankaya Köşkü, Beylerbeyi Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Çırağan Sarayı, Hattat Villaları, Kemer Country, Alkent 2000, Göl Malikâneleri, Pelikan Hill, Toskana vadisi, Beykoz Konakları, Acarkent villaları, Çamlıca Konakları, Mesa Konakları, Zekeriyaköy Konakları, Aqua city, Hilton Oteli, Eresin Oteli, CVK Park Bosphorus Hotel, Şişli Raddison Blue Otel, Renata Boutique Hotel

Yurtdışında;  Rusya’da Cami, Türkmenistan’da Türkmenbaşı Sarayı, Türkmenbaşı Konukevi, Kazakistan’da, Malikâne ve sergi salonu Azerbaycan’da, Otel ve Malikâne, Abu Dabi’de Türk Büyükelçiliği, Tacikistan’da Otel, Libya’da Otel ve üniversite, KKTC’de Malikâne ve Casino, Erbil’de malikâne projelerinde

Ferforje merdiven korkuluğu, ferforje balkon ve bahçe korkulukları, ferforje bahçe kapıları, ferforje bina giriş kapıları, lazer kesimli imalatlar, mobilya, aksesuar, obje ve heykeller, çelik konstrüksiyon binalar, cephe kaplama, asma kat, çelik çatı, yangın merdiveni, ferforje kanopi, ferforje kapı üstü sundurma çalışmalarının firmamız ve mesleğimiz adına referans niteliği taşıdığına inanmaktayız. Bu çalışmalardan edindiğimiz kazanım ve tecrübelerimizi dikkate alarak yeni projelerinize bizleri de dahil edeceğinizi umuyoruz.

Hizmet Alanlarımız

Ferforje Korkuluklar
Ferforje Merdiven Korkulukları,
Ferforje Bahçe Korkulukları,
Ferforje Balkon Korkulukları,
Ferforje Pencere Korkulukları
Ferforje Kapılar
Ferforje Garaj Kapıları,
Ferforje Bahçe Kapıları,
Ferforje Bina Giriş Kapıları,
Ferforje Apartman Kapıları,

Metal Mobilya,
Ferforje Yatak Başı,
Ferforje Masa
Ferforje Sehpa,
Ferforje Ayna,
Ferforje Dresuar,
Ferforje Raf,
Ferforje Sandalye,

Ferforje Avize,
Ferforje Lambader,
Ferforje Aplik,
Ferforje Şamdan,
Ferforje Bahçe mobilyaları,
Ferforje Oturma Gurupları
Ferforje Raylı Kapılar,
Ferforje Kanatlı Kapılar
Ferforje Sundurma
Ferforje Kanopi,

Ferforje Markiz,
Ferforje Saçak,
Ferforje Kamelya,
Ferforje Gazebo
Ferforje Pergola

FİYAT POLİTİKAMIZ

Talep ettiğimiz fiyat, işçiliğimizin hassasiyeti ve sunduğumuz hizmetin kalitesi ile doğru orantılı olmakla birlikte piyasa şartlarını da dikkate alarak makul  fiyatlar oluşturmaya  özen gösteriyoruz

Şehir ve ülke dışına yaptığımız çalışmaların montajı için ulaşım, konaklama ve yeme içme giderlerine ek olarak montaj ekibi için günlük standart çalışma ücretini ilave ediyoruz.

Kaba iş olarak tabir edilen tonajlı işler ile ilgili olarak Bayındırlık Bakanlığı’nın iş tanımına uygun o yıl için belirlediği rayiç bedel üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz.