Metal Mobilya ve Aksesuar

Metal Mobilya ve Aksesuar

Ferforje ve metal kullanılarak tasarlanan masa, sehpa, sandalye, bank, yatak başı, raf, kitaplık, mumluk, ayna, karyola, bahçe mobilyaları, avize, şamdan gibi eşyalar dekorasyonda imzanızı atma imkanı sunmaktadır. Yaşam alanlarına değer katan ürün tasarımlarında kullandığı materyalleri sofistike tasarımlarla harmanlayarak müşterilerine rahatlık ve konfor alanları sunuyoruz

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Ferforje mobilyalar

Mobilya, Avize, sandalye, masa, sehpa, bank, yatak başı, raf, kitaplık gibi eşyalarda Metal ve Ferforje sanatının güzel duygular oluşturan sanatsal ve estetik boyutunu görmek mümkündür. Metal, sanatkârın zengin yaratıcı düşüncelerini kolayca uygulama imkânı sağlamış bu sayede günlük hayatta sıkça kullandığımız zengin figürlerle bezeli sanat eseri değerinde zarif aksesuarlar meydana çıkmıştır.

Metal ve ferforje mobilyalar, Yaşam alanlarına değer katan ürün tasarımlarında kullandığı materyalleri sofistike tasarımlarla harmanlayarak müşterilerine rahatlık ve konfor alanları sunuyoruz. Çalışmalarımızla hayatın her alanında farkını göstermek isteyenlere hitap ediyor, Pirinç eskitme, paslanmaz krom, altın ya da bronz kaplama Sandalye, Berjer, Masa, Orta sehpa, Yan sehpa, Dresuar gibi ürünler üretiyoruz. Standart koleksiyonlarımızın dışında, özel tasarım mimari projelerin en ince detaylarını dikkate alarak özenle gerçekleştiriyoruz. Aklınızdaki & hayalinizdeki özel tasarım mobilyaları üretmek için sizleri atölyemize bekliyoruz.

Metalin ahşapla dansı olarak nitelendirebileceğiniz mobilyalar yeni dekorasyon anlayışının yükselen trendlerindendir. Ferforje ve metal kullanılarak tasarlanan masa, sehpa, sandalye, bank, yatak başı, raf, kitaplık, mumluk, ayna gibi eşyalar dekorasyonda imzanızı atma imkânı sunmaktadır. Ev, mağaza veya otel gibi mekanlarda farklı ve özel bir dekorasyona sahip olmak için mevcut örneklerimizi inceleyebilir, özel ya da seri üretim metal ve ferforje mobilya ihtiyaçlarınızın tasarım ve imalatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi iletişim sayfamızdan alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

Sanatsal çalışmalarımızı incelemek için linke tıklayınız

Firmamıza ait diğer web sitemizi linke tıklayarak inceleyebilirsiniz