Ana Sayfa

  • Ferforje merdiven Korkuluk Fiyatları İç merdiven korkulukları, Ferforje merdiven modelleri, İç merdiven KORKULUK MODELLERİ, Ferforje merdiven Korkuluğu modelleri, Merdiven Korkuluk fiyatları, Villa merdivenleri, klasik Tarz Ferforje Merdiven korkulukları, Modern tarz Metal Merdiven Korkulukları, Art Deco Merdiven Korkulukları,
savfer ferforje logosu

Metal Sanat Atölyesi

Galeri

Savfer Metal Sanat Atölyesi, İş’ten zanaata, zanaattan sanatsal çalışmalara kadar demir ve metalin kullanıldığı her alanda faaliyet göstermektedir.

savfer ferforje logosu

Hakkımızda

Savfer Metal Sanat Atölyesi, mimarinin en önemli malzemelerinden biri olan demir ve metal işleme alanında hizmet vermek amacıyla 1978 yılında kurulmuştur. İş’ten zanaata, zanaattan sanatsal çalışmalara kadar demir ve metalin kullanıldığı her alanda faaliyet göstermektedir.

Savfer Metal Sanat Atölyesi, yaşam alanlarına değer katan özel tasarım ferforje ürünleriyle müşterilerine sağlam, estetik ve prestijli konfor alanları oluşturur.

Referanslarımız


Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü, Çankaya Köşkü, Beylerbeyi Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Çırağan Sarayı, Hattat Villaları, Kemer Country, Alkent 2000, Göl Malikâneleri, Pelikan Hill, Toskana vadisi, Beykoz Konakları, Acarkent villaları, Çamlıca Konakları, Mesa Konakları, Zekeriyaköy Konakları, Aqua city, Hilton Oteli, Eresin Oteli, CVK Park Bosphorus Hotel, Şişli Raddison Blue Otel, Renata Boutique Hotel, Marriott Hotel, Rusya’da Cami, Türkmenistan’da Türkmenbaşı Sarayı, Türkmenbaşı Konukevi, Kazakistan’da Malikâne ve sergi salonu, Azerbaycan’da, Otel ve Malikâne, Abu Dabi’de Türk Büyükelçiliği, Tacikistan’da Otel, Libya’da Otel ve üniversite, KKTC’de Malikâne ve Casino, Erbil’de malikâne projelerindeki çalışmalarımızın firmamız ve mesleğimiz adına referans niteliği taşıdığına inanmaktayız.

Fiyat Politikamız


Ferforje fiyatları, kullanılan malzeme, metraj, işçilik yoğunluğu ve harcanan toplam mesai hesaplanarak belirlenir. Sade ve düz modeller yoğun işçilik içeren özel tasarım çalışmalara nazaran daha ekonomik seçenekler sunar.

 Savfer Metal olarak, piyasa şartlarını dikkate alarak makul bir rakam üzerinden hizmet sunmaya azami özen gösteriyor, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Klasikten Moderne, Farklı Zevklere Sınırsız Seçenekler…