Ferforje Balkon Korkuluğu

Ferforje Balkon Korkuluğu

Müşterimizin özel taleplerini dikkate alarak tasarladığımız Ferforje balkon korkuluklarını uygun fiyatları ve sınırsız model seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, sağlam ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle korkuluk gereksinimlerinde demir kullanımı bütün dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

Ferforje balkon korkuluğu cephe mimarisinin en dikkat çekici parçalarından biridir. Bu nedenle müşterilerimizin tüm gereksinimlerini göz önünde bulundurarak balkonlarınız için farklı modellerde ferforje korkuluklar tasarladık.

Ferforje balkon korkulukları, yüksek dayanıklılığı, sağlamlığı, şık görünümlü ve estetik olması sebebiyle bütün Dünya’da yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel tasarım el işçiliği ile ürettiğimiz ferforje parmaklıklara cazip fiyat avantajlarıyla sizler de sahip olabilirsiniz

Ferforje balkon korkuluk modelleri, görkemli süslemelerinde s-c kıvrımlı formlar veya stilize edilmiş yapraklar gibi pek çok motif kullanılır. Ancak motiflerde geometrik desenler ve süslemelerle de karşılaşılır

Ferforje işlerinin mimari süslemede yer alması ile birlikte balkon korkuluk yapımında kullanılan teknikler ve figürler son derece ilgi çekici sanat eserleri meydana çıkarmıştır. Sade, modern, klasik, art deco veya art nouveau gibi pek çok tarz ve model seçeneği mevcuttur.

Ferforje Balkon Korkuluğu Modelleri


Balkon korkulukları; Çeşitli boyut ve farklı modellerde tasarlanır ve müşterilerin gereksinim ve isteğine göre değişik renklerde boyanır. Isıtılarak şekillendirilen ferforje dövme demirden yüksek kalitede projeniz için özel olarak tasarlanır. Böylece bütçenize uygun fiyatları ile sağlam, uzun ömürlü, şık balkon korkuluklar mekanlarınıza prestijli bir görünüm kazandırır. Ürün yelpazemizde, değişik desenlerden oluşan sayısız tasarım mevcuttur

Fransız balkon ferforje
Ferforje Korkuluk modelleri, demir korkuluklar, Balkon korkuluğu fiyatları,

Ferforje Balkon Korkuluk Fiyatları

Ferforje balkon korkuluk fiyatları; Müşterinin özel talepleri ve hassasiyeti, kullanılan malzeme, model, harcanan emek ve mesaiye göre belirlenir. Ancak, siz kıymetli müşterilerimizi bir fincan kahve eşliğine atölyemizde ağırlamak isteriz. Bu durum gerçekçi bir fiyat çalışması yapmaya ve makul oranda buluşmaya yeterli olacaktır.

Özel Tasarım çalışmaları sosyo-ekonomik olarak üst bir sınıfa hitap eder. Ferforje, estetik olarak özgün formları ve modelleri ile her zaman dikkat çeker. Ancak, sade tasarımlar, işçilik açısından kolay üretilebilir. Bu tarz form ve modeller, uygun fiyat seçenekleri oluşturmaya imkân sağlar.

Ferforje Fransız Balkon Korkuluğu, dekoratif demirden üretilmiş, güvenli, sağlam ve estetik mimari ögelerdir. Bu nedenle ferforje Fransız balkon korkulukları, cephe mimarisinin en zengin seçenekler içeren parçalarıdır.

Villa, malikâne gibi konutlarda, otellerde dövme demirden yapılan Fransız balkon korkuluklarında ferforje kullanıldığı görülmektedir.

Dekoratif, sağlam ve uzun ömürlü Ferforje Balkon Korkuluğu,

Bombeli Balkon Korkulukları, Sıkça karşılaştığımız tarihi yapılardaki balkon korkuluklarının önemli bir kısmı dövme demirden imal edilmiştir. Gerçek şu ki Balkon korkuluklarında Bombeli ferforje kullanımı cepheleri hareketlendirmiş ve zenginleştirmiştir.

Balkon korkuluğu yapımında demir kullanımı

Demirci ustaları zanaatkârlıklarını balkon korkuluklarında sergileme imkânı bulmuştur. Ferforje balkon korkulukları, çiçek, yaprak gibi bitkisel desenleri ve s-c kıvrımlı motifleri çekiçle biçimlendirilir. Bu parçaların birbirine perçinlenmesiyle demir işçiliğinin eşsiz kompozisyonları oluşur.

Ancak, demirden yapılmış korkuluklarının herhangi bir tarz ve karaktere sahip olmayan kötü örnekleri de mevcuttur. Oysa ki iyi bir zanaatkar için Ferforje balkon korkuluğu hünerini göstereceği başlıca bir fırsat alanıdır.

Ferforje Balkon korkuluğu nasıl yapılır, ölçüleri nedir

Şüphesiz ki balkon korkuluğunun mekâna ve amacına uygun olarak çok özel ele alınıp ve detaylandırılması gerekir.

Kesinlikle parmaklıkların yaslanmalara karşı emniyetli olması sağlanmalıdır. Buna göre parmaklık yüksekliği zemin yüzeyinden itibaren 90 cm ile 105 cm. Dikey çubuk veya motiflerin ara mesafesi ise 11,5cm 13cm arasında olmalıdır.

Ferforje balkon demiri
Ferforje Korkuluk modelleri, demir korkuluklar, Balkon korkuluğu fiyatları,

Projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız ferforje balkon korkuluk modelleri ve farklı fiyat seçenekleriyle Savfer Metal Sanat Atölyesi ideal bir çözüm ortağıdır.

*Dekoratif, sağlam ve uzun ömürlü Ferforje Balkon Korkuluğu,

*Fiyatları her bütçeye uygun Balkon Korkuluk Demiri,

*Balkon projenize özel tasarım Korkuluk Modelleri,

*Dar alanlar için ideal çözüm Bombeli Demir Korkuluklar,

*Fransız Balkonları, cephelerinize prestijli bir görünüm kazandırır,

*Güvenli ve estetik Ferforje Balkon Demiri istediğiniz her renge boyanır.

*Ferforje bahçe korkuluk modellerini incelemek için linke tıklayınız

*Firmamıza ait diğer web sitemizi incelemek için linke tıklayınız